מסלולי הלוואות לעסקים של בנק יהב לעובדי המדינה

בנק יהב הוא אחד הבנקים הקטנים יותר במערכת הפיננסית בישראל מבחינת תיק האשראי, דבר שאמור לגרום לכאורה להעמיד אותו בעמדת נחיתות מול הבנקים האחרים, אך למעשה הופך ליתרון. הסיבה לכך היא, כי חמישים אחוז מבנק יהב נמצאים בבעלות בנק מזרחי טפחות, שעובד אתו באופן צמוד ולעתים גם בצורה משותפת (בתחום המשכנתאות לדוגמא). כך, בנק יהב נהנה מתמיכה של גוף בנקאי גדול וגם מיתרונותיו כבנק קטן וקומפקטי אשר מעניק יחס אישי ללקוחות.

מסלולי הלוואות לעסקים בנק יהב

עד לפני מספר שנים, הבנק עבד בצורה אקסקלוסיבית עם עובדי המדינה, אך לאחר שהפסיד את המכרז, החל להעניק שירותים פיננסיים לכלל האוכלוסייה. כיום הוא עוסק בתחומים רבים, כמו מטבע חוץ, מסחר בשוק ההון, ייעוץ השקעות, פיקדונות, משכנתאות, אשראי ועוד.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק יהב לעובדי המדינה

בנק יהב אינו מתייחס למסלולי אשראי צרכני ועסקי בצורה נפרדת, אלא מציע אפשרויות הלוואה במקשה אחת, כאשר כל לקוח מטופל בהתאם לצרכים והמאפיינים האישיים שלו. האופציות של אשראי שקיימות בבנק יהב הן כדלקמן:
מסלול מימון לרכב – מסלול האשראי הזה מאפשר ללקוחות של בנק יהב לקבל הלוואה עד 100% משווי הרכב, כאשר פריסת התשלומים נעשית עד לתקופה של חמש שנים. יש לציין כי העסקה נעשית בשיתוף עם חברת אוויס והרכב למעשה משמש כביטחונות כנגד ההלוואה.

מסלול אשראי לכל מטרה – המסלול הכי גמיש מבחינת התנאים שלו, כאשר הפריסה יכולה להיעשות עד לתקופה של 12 שנה, וזאת בהתאם לאישור של הבנק. בקשת האשראי יכולה להתבצע דרך מגוון ערוצים, כמו סלולר, סניפי הבנק, טלפון ואינטרנט. הריבית של ההלוואה תלויה ביכולת הכלכלית של הלקוח והיסטוריית האשראי הקודמת שלו, כאשר קיימת גם אפשרות לקבל שנת גרייס על החזר ההלוואה.

מסלול אשראי לעצמאים – מסלול זה הוא המתאים ביותר לבעלי עסק, כאשר פקידי הבנק יכולים להתאים בצורה טובה את מאפייני ההלוואה בהתאם לצרכים של העובדים העצמאים. גובה האשראי הזמין במסגרת מסלול זה הוא עד מאה אלף ₪, כאשר הריבית משתנה בהתאם לסוג הלקוח.
יצירת קשר עם בנק יהב לגבי מסלולי ההלוואה הקיימים מתאפשרת במוקד הטלפוני *2616, בסניפי הבנק השונים או על ידי מילוי טופס מיוחד באתר הבנק.

מחפש מידע נוסף אודות הלוואות לעסקים? היכנס עכשיו למאמרים הבאים

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק הפועלים
ייעוץ עסקי ופיננסי לעסקים
מימון לעסקים

אנו במרכז העזרה לעסקים שמנו לנו למטרה לקשר בין גופים פיננסיים, אשר מציעים אפשרויות משתלמות לקבלת אשראי עסקי, לבין בעלי החברות והיזמים שזקוקים להלוואות אלו. בנוסף לכך, אנו מעוניינים לספק לגולשים מידע אקטואלי וחשוב על מאפייני האשראי בישראל, וזאת כדי להקל עליהם את ההשוואה בין האופציות השונות ולסייע בבחירת המסלול המתאים.
מכיוון שאשראי עסקי לרוב נלקח בסכומים גבוהים במיוחד, אנו ממליצים לבעלי עסקים שאינם בקיאים בשוק האשראי להיעזר באנשי מקצוע ולקבל ייעוץ טרם ההחלטה. אולם הדבר כרוך בהוצאות נוספות, אך לא מן הנמנע שעל ידי כך הם יגיעו לחיסכון גדול בהמשך הדרך.

אם יש לך שאלות נוספות בנוגע לאשראי עסקי דרך בנק יהב, אנא מלא את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.