הלוואה בערבות המדינה לגן אירועים

ישראל מדינה יחסית קטנה אך מתקיימים בה אירועים רבים כל השנה. שוק החתונות בעצמו מגלגל מעל 12 מיליון שקל בשנה, מעבר לכך יש עוד אירועים רבים – משפחתיים ועסקיים, למשל מסיבות בר ובת מצווה, ברית, אירועי השקה, כנסים, ימי עיון ועוד. הישראלים מעדיפים לרוב לערוך את האירועים בגני אירועים מאשר באולמות הממוזגים, כ-65% מהזוגות מעדיפים לערוך את החתונה שלהם בגן אירועים וליהנות מחופה תחת כיפת השמיים ומתפאורה ירוקה וטבעית יותר.

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק
גן אירועים

ענף גני האירועים בישראל

ענף גני האירועים בישראל נחשב לשוק פרוץ למדי, יש בו מאות עסקים בפריסה ארצית רחבה, כאשר כ-30% מגני האירועים ממוקמים במרכז הארץ. רוב האירועים מתקיימים בחודשי הקיץ והאביב, בעונה החמה עלות האירוע גבוהה בהרבה בגלל הביקוש הרב, בעיקר בקרב זוגות העומדים להתחתן.

ענף האירועים בישראל הולך ומתפתח, ככל שהאוכלוסייה גדלה כך הביקוש לגני אירועים הולך וצומח בהתמדה. עם זאת, זהו שוק תחרותי המחייב השקעה עצומה בתחזוקת המקום ובשדרוג המערכות הקיימות. כמו כן, יש הוצאות קבועות גבוהות יחסית, לכן חשוב להקפיד על ניהול תקין ומקצועי של העסק, וכמובן יש להקצות חלק מהרווחים לשיווק גן האירועים כל השנה.

פתיחת עסק בתחום גני האירועים

פתיחת עסק חדש בתחום גני האירועים מחייבת את היזם לערוך סקר שוק מקיף, ללמוד את הענף ולבחור מקום אטרקטיבי. בענף האירועים ישנם טרנדים שונים, הדרישות של הלקוחות משתנות עם הזמן, אם בעבר בעלי השמחה העדיפו לבחור גן אירועים במיקום מרכזי וקרוב לבית, כיום יש דרישה גם למקומות מחוץ לעיר, לרוב בלב נוף פראי ומרשים.

לפתיחת גן אירועים חדש נדרשת עבודת הכנה, חשוב לבחור פתרונות מימון לפתיחת גן אירועים בתנאים משתלמים ולתקופה ארוכה, ומומלץ להיעזר ביועץ פיננסי או עסקי כדי לקבל החלטות עסקיות נכונות ומשתלמות.

בניית תוכנית עסקית לגן אירועים

בניית תוכנית עסקית לגן אירועים היא צעד חשוב והכרחי בדרך לפתיחת העסק. התוכנית העסקית נועדה לסייע ליזם לקבל החלטות עסקיות נכונות, לעקוב אחרי התקדמות העסק ותזרים המזומנים שלו, לבחור פתרונות מימון ואשראי משתלמים ועוד. התוכנית העסקית כוללת סקירת שוק, תחרות בענף, תזרים מזומנים לשנה אחת או יותר, אחוזי רווחיות של גן אירועים, עלויות מימון, שיווק, ציוד ועוד.

בנוסף, התוכנית העסקית נועדה לסייע ליזם לקבל מימון לפתיחת גן אירועים חדש או להשקעה בעסק קיים. התוכנית מאפשרת לגופי המימון במשק לבדוק את מקצועיות היזם ואת ההיתכנות הכלכלית של העסק, כך גופי המימון יכולים להחליט האם להעניק הלוואה ליזם ובאיזה תנאים, איזה אשראי להקצות לו וכדומה.

כמה עולה לפתוח גן אירועים

עלות פתיחת גן אירועים עשויה להגיע למאות אלפי שקלים ועד מיליוני שקלים, העלות משתנה מעסק אחד לאחר בהתאם לפרמטרים כמו מיקום, גודל גן האירועים, עלויות הציוד, שיפוץ המקום, עיצוב, מערכות הגברה ותאורה, כוח אדם, שיווק ומימון.

גיוס אשראי לגן אירועים הוא חלק בלתי נפרד מהקמת העסק, רוב היזמים זקוקים להלוואות נוחות כדי להגשים חלום ולפתוח גן אירועים חדש במיקום אטרקטיבי ובעיצוב מקורי ומלהיב. היזם נדרש להביא גם כסף מהבית, הוא לוקח סיכון, לכן חשוב לבחור את פתרונות המימון בעזרת יועצים מנוסים.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת גן אירועים

כדי לגייס הלוואה מקרנות מדינה יש להגיש בקשה מסודרת, לצרף תוכנית עסקית ומסמכים רלוונטיים נוספים, ולאחר הגשת הבקשה יש להמתין לפגישה עם כלכלן מטעם הגוף המתאם. לאחר פגישת הכרות הכלכלן יחליט האם העביר את המשך הטיפול לידי אחד הבנקים כדי לקבוע את סכום ההלוואה. ועדת האשראי של הקרן תחליט על תנאי ההלוואה. יש מספר קרנות מדינה אליהן ניתן לפנות, בראשן הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לגן אירועים קיים

בעלי גן אירועים קיים ופעיל יכולים לקבל הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית. הלוואה בנקאית לרוב תהיה זולה יותר, בהתאם להיסטוריית האשראי של העסק והיזם, אך היא כרוכה בבירוקרטיה מתישה וההלוואה פוגעת במסגרת האשראי. לכן, במקרים מסוימים כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית בהתאמה לצורכי היזם והעסק הקיים, זו הלוואה מהירה לכל מטרה, ללא פגיעה באובליגו.

טיפים לפתיחת גן אירועים

  • מיקום מרכזי ונגיש
  • מומלץ לקחת הלוואה רק בעזרת יועץ פיננסי
  • חשוב לבדוק את התחרות באזור
  • כדאי להשקיע בעיצוב מקורי ולבדל את גן האירועים ממקומות אחרים

למידע נוסף ולעזרה בגיוס הלוואה בערבות המדינה לגן אירועים חדש או קיים, השאר פרטיך באתר. המומחים של מרכז העזרה לעסקים יחזרו אליך בהקדם עם הצעה אטרקטיבית ופתרונות מימון בהתאמה אישית ובתנאים נוחים.