הלוואה בערבות המדינה לבית מרקחת

בישראל יש מאות בתי מרקחת בפריסה ארצית רחבה, השוק נשלט על ידי רשתות הפארם הגדולות והמובילות, אך יש גם לא מעט בתי מרקחת בבעלות פרטית. הענף מגלגל מיליארדי שקלים בשנה, מעבר לשיווק ומכירת תרופות, בית מרקחת מציע גם מוצרי טואלטיקה, ניקיון וקוסמטיקה. זהו ענף רווחי, אחוזי רווחיות בית מרקחת גבוהים בהשוואה לענפי מסחר קמעונאי בתחום המזון ובתחומים אחרים, ולאור הגידול האוכלוסייה, יש דרישה לבתי מרקחת נוספים במיקומים שונים בארץ.

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק
רוקחת ואיש עסקים בבית מרקחת

הקמת בית מרקחת אינה עניין של מה בכך, יש לבדוק איזה מתחרים נמצאים בסביבה, מהם הרגלי הצריכה של תושבי האזור, ליצור קשרים עם חברות לשיווק תרופות, קוסמטיקה וכדומה, אפשר גם לרכוש זכיינות כדי להקים בית מרקחת חדש.

ענף בתי המרקחת בישראל

ענף בתי המרקחת בישראל עובר שינויים רבים בשנים האחרונות, הענף נשלט על ידי רשתות הפארם כמו סופר פארם וניו פארם. לשתי הרשתות המובילות יש מאות סניפים ברחבי הארץ, מעבר לכך יש עוד מאות בתי מרקחת פרטיים. שיעור הרווחיות של בתי המרחקת בישראל יחסית גבוה, הענף נמצא בתנופה והרווח השנתי של כל בתי המרקחת הולך וגדל עם השנים.

לכן, יש כדאיות כלכלית להקמת בתי מרקחת חדשים, עם זאת חשוב לזכור כי זהו ענף ריכוזי. כמו כן, רשתות קמעונאיות בתחום המזון עומדת להיכנס לתחום, לכן התחרות עשויה להיות גדולה יותר.

פתיחת עסק בתחום בתי המרקחת

לפתיחת עסק חדש בתחום הפארם נדרשת השקעה גדולה, באמצעות גיוס אשראי לבית מרקחת ניתן להקים את העסק, אך יש לבחור מיקום מרכזי ונגיש כדי ליהנות מתנועה גדולה של לקוחות. לרוב, פותחים בית מרקחת במרכזי קניות גדולים או במרכז העיר, בית מרקחת פרטי וקטן יכול לעבוד היטב גם בשכונות חדשות או קיימות בערים הגדולות וביישובים בהם יש תנופת בנייה גדולה.

הקמת העסק מחייבת השקעה גדולה, יש לשכור מבנה מתאים, לשפץ אותו ולהתאימו לדרישות המחייבות, וחשוב להשקיע בעיצוב מקורי, בשיווק ובפרסום המקום. מימון לפתיחת בית מרקחת ניתן להשיג מבנקים, מחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר של משרד האוצר (הלוואות חוץ בנקאיות), מחברות אשראי ומקרנות מימון של המדינה, הסוכנות היהודית וקרנות אחרות.

בניית תוכנית עסקית לבית מרקחת

כדי לפתוח בית מרקחת חדש חשוב לבנות תוכנית עסקית מקצועית ומפורטת. בניית תוכנית עסקית לבית מרקחת מחייבת ידע וניסיון מקצועי, לכן מומלץ לפנות לחברת ייעוץ או לגוף מתאים אחר המתמחים בהכנת תוכנית עסקית.

התוכנית העסקית כוללת מידע חשוב ליזם, היא גם מתווה את דרכו ומאפשרת לו לעקוב ולפקח אחרי התנהלות העסק והצלחתו. התוכנית כוללת סקירת שוק תמציתית, בדיקת מתחרים, עלויות מימון לפתיחת בית מרקחת, אחוזי רווחיות בית מרקחת, שיווק, תזרים מזומנים ועוד. מעבר לחשיבות התוכנית העסקית עבור היזם, היא משמשת גם לצורכי גיוס מימון ואשראי לפתיחת העסק.

כמה עולה לפתוח בית מרקחת

עלות פתיחת בית מרקחת משתנה בהתאם למיקום העסק, גודל, עלויות שיפוץ המבנה, רכישת מלאי, כוח אדם והוצאות שיווק ופרסום. הקמת בית מרקחת חדש מחייבת השקעה גדולה העשויה להגיע למאות אלפי שקלים ולמעלה מכך, יש אפשרות גם לרכוש זכיינות מאחת מרשות הפארם, עלות הזכיינות משתנה בהתאם למדיניות הרשת.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת בית מרקחת

אחת האפשרויות האטרקטיביות לגיוס מימון לפתיחת בית מרקחת היא לקחת הלוואה מקרנות מדינה ייעודיות. בין השאר, אפשר להגיש בקשה לקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, הקרן מציעה הלוואות לתקופה של עד 5 שנים בריבית אטרקטיבית, הקרן מציע הלוואות להקמת עסק חדש, לרבות הלוואה בערבות המדינה לבית מרקחת חדש. יש להגיש בקשה מסודרת לקרנות מדינה ולצרף תוכנית עסקית ומסמכים נוספים בהתאם לצורך.

הלוואה בנקאית/ חוץ בנקאית לבית מרקחת קיים

בית מרקחת קיים ופעיל זקוק אחת לכמה זמן להלוואות למטרות שונות, למשל הלוואה לצורך מימון הון חוזר, להשקעה בעסק, לשיפוצים, לרכישת מלאי, להרחבת העסק ועוד. בית מרקחת קיים יכול לגייס הלוואה בבנק שלו או בבנקים אחרים, לעתים משתלם לו לקחת הלוואה חוץ בנקאית. יש מגוון אפשרויות להלוואה חוץ בנקאית לבית מרקחת, מומלץ לפנות ליועץ הלוואות מנוסה כדי לקבל החלטה כלכלית נכונה ושקולה.

טיפים לפתיחת בית מרקחת

פתיחת בית מרקחת מחייבת היערכות מוקדמת ותכנון פיננסי. יש לגייס הון להקמת העסק, עדיף בעזרת יועץ מנוסה שמכיר את כל האפשרויות. חשוב לפתוח בית מרקחת במיקום מרכזי שקל להגיע אליו, יש להשקיע בפרסום ושיווק העסק החדש כדי ליצור קהל לקוחות עקבי ואמין.

למידע נוסף בנושא הלוואה בערבות המדינה לבית מרקחת ולפתרונות מימון אטרקטיביים נוספים, השאר פרטיך באתר. היועצים המומחים של מרכז העזרה לעסקים יחזרו אליך בהקדם עם הצעה אטרקטיבית ומותאמת אישית. השירות באתר הינו ללא עלות וללא שום התחייבות.