הלוואה בערבות המדינה לבית ספר לצילום

התשוקה לצילום קיימת אצל רבים, בני נוער, צעירים ומבוגרים. יש המעוניינים להגשים חלום ולהפוך לצלמים מקצועיים, אחרים מעוניינים ללמוד את רזי מקצוע התילום כתחביב לשעות הפנאי. בשנים האחרונות קמו בתי ספר חדשים לצילום, הם מתחרים במוסדות הלימוד הקיימים, ויש דרישה לבתי ספר מקצועיים נוספים.

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק
צלם מחזיק מצלמה

הקמת בית ספר לצילום מחייבת השקעה כספית לא קטנה, את המימון אפשר להביא מהבית, אך לרוב זקוקים לפתרונות מימון נוספים, לדוגמה הלוואות מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה.

ענף בתי הספר לצילום בישראל

בענף בתי הספר לצילום בישראל יש מתחרים רבים, ביניהם מוסדות לימוד ותיקים ומוכרים כמו קמרה אובסקורה, בית הספר לצילום של רועי גליץ ואחרים. זהו שוק יחסית תחרותי, יש בו שחקנים גדולים וקטנים, בתי הספר נמצאים בפריסה ארצית רחבה. יש גם בתי ספר קטנים יחסית למקצועות הצילום, ויש צלמים מקצועיים המציעים קורסים וסדנאות בסטודיו שלהם.

ענף הצילום בארץ ממשיך להתמקצע ולהתפתח במהירות, כים בעידן הטכנולוגי יש לכל אדם סמארטפון משוכלל, וכולם מצלמים ללא הרף. בעלי התשוקה לצילום אינם מסתפקים במצלמה של הסמארטפון, משוכללת ככל שתהיה, הם רוכשים במיטב כספם מצלמה מקצועית עם עדשות וציוד נוסף, ולאחר קורס מקצועי, קצר או ארוך, הם רוכשים טכניקות צילום מתקדמות ויכולים לצלם כתחביב או להפוך את הצילום למקצוע שלהם.

פתיחת עסק בתחום בתי ספר לצילום

פתיחת עסק חדש בתחום בתי הספר לצילום מחייבת הכרות עם הענף, בדיקת השוק והמתחרים, אפיון הביקוש ובחירה נכונה של מקום. יש לגייס מימון לפתיחת בית ספר לצילום, זו השקעה גדולה מאחר ויש לרכוש ציוד מקצועי, מערכות מחשוב מתקדמות, תוכנות גרפיקה יקרות ואביזרים רבים. כמו כן, יש להשקיע בעיצוב המקום, בציוד משרדי ובפרסום ושיווק העסק החדש.

אפשר לפתוח בית ספר קטן לצילום יחסית בהשקעה קטנה, יש צלמים שהחלו ללמד קורסים בביתם, לאחר מכן שכרו מקום או ערכו את הקורסים והסדנאות בסטודיו מאובזר, עד להקמת בית ספר מקצועי גדול יותר.

בניית תוכנית עסקית לבית ספר לצילום

גיוס אשראי לפתיחת בית ספר לצילום מחייב את היזם לכתוב תוכנית עסקית מפורטת. את התוכנית העסקית כדאי לכתוב ולערוך בעזרת אנשי מקצוע מנוסים. התוכנית העסקית כוללת פרקים רבים כגון סקירת שוק, תחרות בענף, מימון, תזרים מזומנים, השקעה בציוד, שיווק, אחוזי רווחיות בית ספר לצילום ועוד.

תוכנית עסקית נחוצה ליזם כדי לגייס את המימון הנדרש עבורו להקמת העסק. בנקים, חברות מימון, משקיעים ומנהלי קרנות מימון בערבות המדינה, כל אלו ועוד דורשים לקבל תוכנית עסקית ערוכה היטב כדי לקבל החלטה האם להעניק הלוואות ומימון להקמת בית הספר החדש לצילום או לצורך השקעה והרחבת בית ספר קיים. התוכנית העסקית נחוצה גם עבור היזם מאחר והיא מתווה את דרכו ומאפשרת לו להתנהל נכון ולהצליח.

כמה עולה לפתוח בית ספר לצילום?

עלות פתיחת בית ספר לצילום משתנה בהתאם למיקום העסק, עלות שכר דירה, רכישת ציוד, עלויות מימון ופרסום, אבזור כיתות הלימוד, ציוד מחשבים ותוכנות ועוד. כדי לפתוח בית ספר חדש לצילום נדרשת השקעה לא קטנה העשויה להגיע למאות אלפי שקלים ולמעלה מכך.

עם זאת, ניתן לחסוך עלויות באמצעות השכרת כיתות לימוד על בסיס שעה או הקמת בית ספר פרטי לצילום בבית. כמו כן, אפשר לרכוש ציוד צילום מקצועי יד 2 כדי לחסוך עלויות.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת בית ספר לצילום

אחד הפתרונות היעילים והאטרקטיביים ביותר לגיוס מימון לפתיחת בית ספר לצילום, הוא לקחת הלוואה מקרנות מדינה. ניתן להגיש בקשה מסודרת לקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, יש קרנות מימון נוספות של המדינה, ומספר קרנות פילנתרופיות, חלקן מנוהלות על יד הסוכנות היהודית.

לכן, חשוב לפנות לייעוץ מקצועי כדי לבחור בפתרון המימון המשתלם והמתאים ביותר ליזם, בעזרת יועץ פיננסי מקצועי ומנוסה ניתן להגיש בקשה מפורטת לקרנות מדינה וליהנות מהלוואות נוחות בתנאים אטרקטיביים, לתקופה ארוכה.

הלוואה בנקאית/ חוץ בנקאית לבית ספר לצילום קיים

בעלי בית ספר לצילום קיים, זקוקים אחת לתקופה להלוואה נוחה כדי להשקיע בעסק ולהרחיב אותו. חשוב לזכור כי מעבר להשקעה הראשונית בהקמת בית הספר לצילום, יש לחדש את ציוד הצילום והמחשבים, לרכוש אביזרים מקצועיים, להשקיע בעיצוב המקום, להרחיב אותו בהתאם לביקוש ועוד. היזם יכול לקחת הלוואה בנקאית, הבנקים מציעים ברוב המקרים את הריבית הנוחה ביותר, עם זאת לעתים משתלם יותר לקחת הלוואה חוץ בנקאית. זו הלוואה שאינה פוגעת באובליגו של החשבון העסקי, אין צורך להחתים ערבים ולהעמיד בטוחות גדולות, וניתן לקבל את המימון בקלות ובמהירות.

טיפים לפתיחת בית ספר לצילום

כאשר מתכננים לפתוח בית ספר לצילום אין לוותר על ייעוץ וליווי מקצועי, חשוב לבדוק את המתחרים, ומומלץ לחפש פתרונות מימון נוחים ומשתלמים. יש לקבל החלטות חשובות כמו מיקום בית הספר, ויש להשקיע בשיווק העסק כדי למצוא לקוחות וליהנות מהכנסה שוטפת המאפשרת גם להחזיר את ההשקעה הגדולה.

למידע נוסף בנושא הלוואה בערבות המדינה לבית ספר לצילום, השאר פרטיך באתר וצוות היועצים המומחים של מרכז העזרה לעסקים יסייע לך קבל את המימון הנדרש, בתנאים הנוחים והאטרקטיביים ביותר. השירות באתר הינו בחינם.