קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

הלוואה בערבות המדינה לחברת השכרת רכב

ענף השכרת הרכב בישראל נשלט ברובו על ידי 4 חברות גדולות, ויש עוד עשרות חברות השכרה קטנות ובינוניות. בעוד החברות הגדולות מציעות שירות בפריסה ארצית רחבה, חברות השכרת רכב קטנות מתמקדות בעיקר בפעילות מקומית. הענף מאופיין בשיתופי פעולה עם חברות השכרת רכב מובילות וגדולות מהעולם, כאשר חברה קטנה לרוב תציע רכבים פרטיים בלבד, בעוד החברות הגדולות מציעות שירות מקיף ומגוון, בארץ ובחו”ל.

לחיצת ידיים בחברת השכרת רכב

זהו ענף תחרותי העובר שינויים תכופים, מאז 2012 השוק מעט הצטמצם, אך בשנים האחרונות הענף נמצא בצמיחה מחודשת בעיקר בגלל היקפי התיירות מחו”ל ההולכים וגדלים מדי שנה וגם בגלל רמת החיים ההולכת ומשתפרת.

ענף השכרת הרכב בישראל

ענף השכרת הרכב בישראל התפתח במהירות לאורך השנים, הענף עובר שינויים תכופים וכיום יש בו שחקנים רבים. התחום נשלט ברובו על ידי החברות הגדולות כמו שלמה סיקסט, אלבר ואוויס, אך יש גם חברות קטנות המחזיקות צי רכבים קטן. כיום, חברות בינוניות וגדולות בענף השכרת הרכב בארץ נכנסות לתחומי פעילות נוספים כמו ליסינג, טרייד אין, מכירות רכב, השכרת רכבי יוקרה, רכבי קירור, משאיות ועוד.

אם ברצונך לפתוח חברת השכרת רכב חדשה, עליך ללמוד את השוק ומאפייניו, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי, וחשוב לקבל החלטות שקולות ואחראיות כדי למזער סיכונים ועל מנת לשרוד בשוק התחרותי וליהנות מרווחיות גבוהה.

פתיחת עסק בתחום השכרת רכב

פתיחת עסק בתחום השכרת רכב מחייבת אותך לגייס מימון גבוה כדי לעמוד בהוצאות הנדרשות להקמת החברה. עליך לדעת כי פתיחת חברת השכרת רכב חדשה מחייבת אותך לרכוש רכבים חדשים ואיכותיים בהתאמה לדרישות השוק, להשקיע בפרסום ובשיווק אפקטיבי, לגייס עובדים מנוסים, לפתוח משרד מרכזי, להשקיע במגרש ועוד.

ישנם סיכונים רבים בענף, לכן עליך להתייחס לגורמים רבים ומגוונים במידה ואתה מחליט לפתוח חברת השכרת רכב חדשה או לרכוש חברה קיימת.

בניית תוכנית עסקית לחברת השכרת רכב

כדי לפתוח חברת השכרת רכב עליך לבנות תוכנית עסקית. התוכנית חשובה כדי לקבל החלטות נכונות ושקולות, לבדוק כדאיות כלכלית, לתכנן את המהלכים הנדרשים להקמת עסק מצליח ועל מנת לעקוב אחרי ביצועים. בתוכנית עסקית לחברת השכרת רכב יש סעיפים חשובים רבים, ביניהם עלויות מימון לפתיחת חברת השכרת רכב ולתפעול השוטף עד לייצוב ההכנסות, תזרים מזומנים, פירוט השקעות, סקירת שוק, אחוזי רווחיות חברת השכרת רכב, עלויות ביטוח, שיווק, פרסום, כוח אדם ועוד.

את התוכנית העסקית מומלץ להכין בעזרת יועץ עסקי מנוסה, התוכנית העסקית נחוצה עבורך גם לצורך גיוס הלוואה בערבות מדינה לחברת השכרת רכב ולצורך גיוס מימון נוסף מבנקים ומגופים פיננסיים נוספים.

כמה עולה לפתוח חברת השכרת רכב

עלות פתיחת חברת השכרת רכב משתנה בהתאם למיקום העסק, צי הרכבים, כוח אדם, עלויות ביטוח והצואות נוספות. כדי להקים חברת השכרת רכב קטנה יחסית, נדרשת השקעה גבוהה העשויה להגיע למאות אלפי שקלים. לכן, ברוב המקרים היזם נדרש לגייס מימון ולקחת הלוואות, אך כיום ניתן לפרוס את התשלומים לרכישת הרכב, ולמעשה ההכנסות מכסות את ההוצאות להקמת העסק, כל עוד מנהלים את החברה במקצועיות.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת חברת השכרת רכב?

גיוס אשראי לחברת השכרת רכב אפשרי במגוון דרכים, כדאי לקחת הלוואה מקרנות מדינה להקמת החברה בגלל התנאים הנוחים והריבית המשתלמת. הלוואה בערבות מדינה לחברת השכרת רכב לוקחים דרך הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, זו הלוואה נוחה, אפשר לקבל עד 500,000 ₪ להקמת עסק חדש.

עם זאת, חשוב לציין כי יש מגוון קרנות מדינה אליהן ניתן לפנות, כמו כן יש פתרונות מימון ואשראי נוספים, בעזרת היועצים של מרכז העזרה לעסקים תוכלו לקבל מידע על האפשרויות השונות וכך תקבל החלטה שקולה ונבונה שתאפשר לכם להצליח.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לחברת השכרת רכב קיימת

אם יש לך חברת השכרת רכב פעילה וקיימת, באפשרותך לפנות לבנקים כדי לקבל הלוואות לצורך השקעות בעסק, מימון הון חוזר, רכישת רכבים חדשים וכדומה. עם זאת, הלוואה מהבנק פוגעת במסגרת האשראי, לכן במקרים מסוימים עדיף לקחת הלוואה חוץ בנקאית. יש לבדוק את האפשרויות, להבין את היתרונות והחסרונות של כל הלוואה, ובהתאם לכך לקבל החלטה פיננסית שקולה ועניינית.

טיפים לפתיחת חברת השכרת רכב

  • הלוואה בערבות המדינה לחברת השכרת רכב נחשבת לאטרקטיבית במיוחד
  • חשוב לבחור מיקום איכותי ומרכזי
  • יש להשקיע במיתוג העסק ובשיווק אפקטיבי

בעזרת המומחים המנוסים של מרכז העזרה לעסקים תוכל לשפר משמעותית את הסיכוי לקבל הלוואה בערבות המדינה לחברת השכרת רכב. כמו כן, המומחים שלנו יסייעו לך לגייס מימון ואשראי מגופים פיננסיים נוספים כדי שתוכל להגשים את החלום ולהקים עסק משגשג ומצליח. השאר פרטים באתר ונחזור אליך עם הצעה אטרקטיבית.