קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

הלוואה בערבות המדינה לבית אבות פרטי

תוחלת החיים בישראל ממשיכה לעלות, יש יותר ויותר קשישים המחפשים כיום פתרונות לדיור מוגן ובתי אבות. מגמה זו התחזקה בעשורים האחרונים, וכיום יש בתי אבות ממשלתיים ופרטיים, חלקם ממוקמים בקיבוצים, אחרים נמצאים במרכז ויש גם בתי אבות בפריפריה. בית אבות פרטי מציע חדרים מעוצבים ומאובזרים היטב ליחיד או לזוג, צוות רפואי וסיעודי מיומן, שלל פעילויות והפעלות, חדר אוכל ומתקנים שונים.

שני אנשי עסקים לוחצים ידיים

בעקבות הביקוש הגובר לבתי אבות ומחסור בחדרים בבתי אבות, יזמים נכנסים לתחום רווחי זה. עם זאת, עלות פתיחת בית אבות פרטי עשויה להגיע למיליוני שקלים מאחר ונדרשת השקעה עצומה בשיפוץ המבנה והתאמתו לקשישים, ברכישת ציוד, בשיווק ובתשלומים לכוח אדם מקצועי ומיומן. יזמים המעוניינים לפתוח בית אבות פרטי זקוקים ברוב המקרים לפתרונות מימון ואשראי, מעבר לכסף שהם מביאים מהבית.

ענף בתי האבות הפרטיים בישראל

ענף בתי האבות הפרטיים בישראל מגלגל כסף רב, זהו תחום יחסית מורכב, וכיום יש עשרות בתי אבות פרטיים בפריסה ארצית רחבה. כדאי לדעת כי יש גם מאות בתי אבות ממשלתיים וסיעודיים, התחרות בענף גבוהה יחסית, אך הביקוש גדול מההיצע, לכן אין זה פלא כי יזמים חדשים נכנסים לתחום ומתמחים בו.

פתיחת עסק בתחום בתי אבות פרטיים

פתיחת עסק חדש בתחום בתי האבות הפרטיים מחייבת תכנון פיננסי מדויק ומקצועי, עדיף בעזרת יועצם מנוסים. עלות פתיחת בית אבות פרטי יכולה להגיע למיליוני שקלים, בהתאם לעלות השיפוצים הנדרשת במבנה, מיקום בית האבות, מספר אנשי צוות לתפעול ולתחזוקה המקום, עלות גיוס אשראי לבית אבות פרטי ועוד.

כאשר מתכננים להקים בית אבות פרטי חשוב לבצע סקר שוק מקיף ומעמיק על מנת למפות את אזורי הביקוש ולקבל החלטות נכונות היכן להקים את העסק, האם להציע גם מחלקה לתשושי נפש ומחלקת סיעודית וכדומה. כמו כן, חשוב לבחור מקום איכותי, מרכזי ונגיש המאפשר לבני גיל הזהב לצאת לבילויים באזור, לטייל בפארקים קרובים ועוד.

בניית תוכנית עסקית לבית אבות פרטי

תוכנית עסקית להקמת בית אבות פרטי מהווה מעין מסמך מחייב ומכווין דרך. תוכנית עסקית כוללת פרקים שונים בתחומים כמו שיווק, תזרים הכנסות והוצאות, אחוזי רווחיות בית אבות פרטי והתכנות כלכלית להקמת העסק, שיווק, מימון וסקירת שוק קצרה.

התוכנית העסקית נחוצה להכוונת היזם, היא מסייעת לו לקבל החלטות נכונות ושקולות, להתנהל היטב לאורך תקופת ההרצה ותפעול העסק וכן לצורך גיוס אשראי לבית אבות פרטי ומציאת פתרונות מימון אטרקטיביים.

כמה עולה לפתוח בית אבות פרטי

עלות פתיחת בית אבות פרטי משתנה בהתאם למיקום העסק, גודל הנכס ומספר החדרים, סוג ואיכות הציוד ופרמטרים רבים נוספים. מימון לפתיחת בית אבות פרטי ניתן לקבל מבנקים מסחריים, מחברות מימון פרטיות, מבתי השקעות ומקרנות מימון, חלקן בערבות המדינה. גם היזם נדרש להביא כסף מהבית, ובאפשרותו לקחת הלוואות בנקאיות וחוץ בנקיות כדי לגייס את ההון הנדרש להקמת בית האבות ולתפעולו בחודשים הראשונים עד לייצוב ההכנסות.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת בית אבות פרטי

כדי לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת בית אבות פרטי יש להגיש בקשה מסודרת. לטופס הבקשה יש לצרף מסמכים שונים כמו תוכנית עסקית להקמת בית אבות פרטי, עלויות ציוד ועוד. את הבקשה מגישים לגוף המתאם של הקרן, לאחר פגישה עם היזם ובמידה והבקשה מאושר, הטיפול מועבר לבנק המלווה ותנאי ההלוואה נקבעים בוועדת האשראי של הקרן.

יש מגוון קרנות מדינה אליהן ניתן לפנות, אך כדאי להגיש בקשה למימון מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. הקרן מציעה הלוואות עד 500,000 ₪ להקמת עסק חדש, לתקופה של עד 5 שנים, בריבית נמוכה ואטרקטיבית.

הלוואה בנקאית\חוץ בנקאית לבית אבות פרטי קיים

אפשר לקחת הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית לבית אבות פרטי קיים, הלוואה בנקאית נחשבת לנוחה ולזולה ביותר, אך לא בהכרח. הבנק עלול להערים קשיים, ההלוואה פוגעת באובליגו של העסק, והביורוקרטיה הנלווית להלוואות בבנקים מתישה. לכן, במקרים מסוימים כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית, ניתן לקבל את הכסף בהליך קצר ומהיר, ללא החתמת ערבים.

טיפים לפתיחת בית אבות פרטי

כדי לפתוח בית אבות פרטי חשוב לבצע סקר שוק על מנת לבדוק את התחרות בענף, לזהות את הפוטנציאל העסקי וכדאיות העסק, לבחור מקום בו יש ביקוש גבוה ותחרות נמוכה ועוד. חשוב לבדוק מהן עלויות המימון להקמת בית אבות פרטי, מהו צפי ההכנסות ומתי העסק יתחיל להרוויח.

לייעוץ ולמידע נוסף בנושא הלוואה בערבות המדינה לבית אבות פרטי ולפתרונות מימון נוספים לעסק חדש או קיים, צרו עמנו קשר עוד היום. צוות המומחים של מרכז העזרה לעסקים יסייע לכם לקבל מימון לפתיחת בית אבות פרטי בתנאים המשתלמים ביותר.