הלוואה בערבות המדינה לחנות אלקטרוניקה

מעוניינים לפתוח חנות אלקטרוניקה חדשה? כדי להקים חנות אלקטרוניקה חדשה עליכם לבדוק כמה הון התחלתי באפשרותכם לגייס, וחשוב לקבל החלטה שקולה בהתאם למשאבים, לכישורים, לידע וליכולות שלכם. לכן, מומלץ להכין תוכנית עסקית מפורטת ומסודרת, לקרוא מידע עדכני על הענף, לבדוק את המתחרים ולנתח את השוק כדי להבין מהו הפוטנציאל העסקי של החנות, מהם אחוזי רווחיות חנות אלקטרוניקה, מהם הסיכונים הקיימים ועוד.

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק
חנות אלקטרוניקה

ענף חנויות האלקטרוניקה בישראל

אחד השלבים המכריעים לפני הקמת חנות אלקטרוניקה חדשה הוא לנתח את הביקוש וההיצע למוצרים אותם מתכננים למכור בחנות. חשוב לבצע פילוח שוק מדויק כדי לבחון היכן כדאי להקים חנות חדשה, לבדוק את המתחרים הפוטנציאליים בענף ולבחור מוצרים ייחודיים שיגרמו ללקוחות להגיע לעסק או לרכוש באתר שלו.

בענף חנויות האלקטרוניקה יש תחרות גבוהה, זהו ענף תחרותי בו יש שחקים גדולים וקטנים, יבואנים המתחרים עם החנויות וכיום יש להתייחס גם לאתרי המכירות באינטרנט הנוגסים במכירות של החנויות במרכזי הערים.

כדי לבלוט מעל המתחרים מומלץ לנקוט בצעדים שונים כדי ליצור ייחוד בשוק ועל מנת להציע ערך מוסף ללקוחות. כמו כן, חשוב לבדוק האם כדאי למכור מוצרי אלקטרוניקה ממותגים או להציע מוצרים חלופיים זולים.

פתיחת עסק בתחום חנויות אלקטרוניקה

פתיחת עסק חדש בתחום חנויות אלקטרוניקה מחייבת את היזם להשקיע זמן, מחשבה והרבה כסף.  לא לכל אחד יש את המשאבים והיכולות לפתוח חנות אלקטרוניקה חדשה, לכן מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי ולקבל החלטות שקולות ואחראיות.

אחד המכשולים להקמת חנות אלקטרוניקה הוא מיקום העסק וההון הנדרש לשיפוצים במקום ולרכישת ציוד ומלאי. בנוסף, יש ליצור קשר עם ספקים רבים בארץ ובחו"ל ולדאוג למימון אטרקטיבי עד שהחנות עומדת על רגליה והעסק מתחיל להרוויח. ראוי לציין כי אחוזי רווחיות חנות אלקטרוניקה עשויים להיות נמוכים במיוחד בגלל התחרות הגבוהה, לכן חשוב לבחור פתרונות מימון בתנאים אטרקטיביים ולתקופה ארוכה, ובנוסף יש להציע ללקוחות פריטים שאין לחנויות מתחרות, או להציע מבצעים והטבות שיגרמו ללקוחות לנהור לעסק.

בניית תוכנית עסקית לחנות אלקטרוניקה

חשוב לבנות תוכנית עסקית מסודרת ומקצועית, הכוללת פירוט רב כגון סקירת שוק ומתחרים, מטרות ויעדי העסק, לוח זמנים להקמת החנות, כוח אדם, תחזית וצפי הכנסות לטווח הקצר והארוך ועוד. באמצעות תוכנית עסקית לחנות אלקטרוניקה אפשר לבחון את כדאיות הקמת העסק, פוטנציאל ההכנסות והרווח של החנות, היתכנות כלכלית ושלבים נדרשים להקמת עסק מצליח.

את התוכנית העסקית לחנות אלקטרוניקה מומלץ לבנות בעזרת יועץ עסקי מנוסה, התוכנית העסקית נחוצה גם לצורך גיוס מימון או גיוס אשראי לחנות אלקטרוניקה, וכדי לגייס משקיעים בהתאם לצורך.

כמה עולה לפתוח חנות אלקטרוניקה?

עלות פתיחת חנות אלקטרוניקה משתנה מיזם ליזם, יש גורמים רבים המשפיעים על עלות ההקמה, לדוגמה מיקום העסק, גודל החנות, מלאי, עלויות מימון ועוד. העלות הממוצעת לפתיחת חנות אלקטרוניקה חדשה במיקום מרכזי היא כ-400,000 ₪ ולמעלה מכך, כולל מלאי ראשוני יחסית מצומצם. כאשר מתכננים את התקציב להקמת החנות החדשה חשוב להתייחס גם לעלויות התפעול, כוח אדם, ביטוחים, אישורים רלוונטיים, הקמת מחסן חכם, תוכנה מתקדמת לניהול העסק והמלאי, ויש לקחת מרווח ביטחון עד לייצוב העסק, לכן חלק מסכום ההלוואה יוקצה לכיסוי ההוצאות השוטפות עד שהחנות מתחילה להרוויח.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת חנות אלקטרוניקה?

גיוס מימון לפתיחת חנות אלקטרוניקה דרך אחת מקרנות המדינה יכול להיות אטרקטיבי עבור היזם בגלל התנאים הנוחים. אפשר להגיש בקשה מסודרת לקבלת הלוואה מקרן בערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים, סכום ההלוואה המרבי הוא 500,000 ₪ לתקופה של עד 5 שנים.

את הבקשה יש למלא באופן מקוון ולהגיש לאחד משני הגופים המתאמים של הקרן לעסקים קטנים ובינוניים. לאחר פגישה עם כלכלן מטעם הגוף המתאם, התיק יעבור לבנק המלווה, בהתאם לבחירת היזם, ולבסוף ועדת האשראי תחליט האם לאשר את ההלוואה ובאיזה תנאים.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לחנות אלקטרוניקה קיימת

בעלי חנות אלקטרוניקה קיימת הזקוקים להלוואה נוחה יכולים לקחת הלוואה דרך אחד הבנקים, אך כיום אפשר לקחת בקלות ובמהירות הלוואה חוץ בנקאית, בתנאים נוחים ותחרותיים. הלוואה חוץ בנקאית מאפשר לבעלי החנות לעבור תקופה קשה בגלל בעיות הון חוזר, להשקיע בחנות הקיימת ולהרחיב את הפעילות העסקית, לנצל הזדמנויות עסקיות ועוד.

טיפים לפתיחת חנות אלקטרוניקה

  • מיקום מרכזי נחוץ להצלחת העסק
  • כדאי להקים גם חנות מקוונת למכירות באינטרנט
  • מומלץ לקבל עזרה מקצועית מיועץ עסקי כדי להכין תוכנית עסקית ולבדוק היתכנות כלכלית

הלוואה בערבות המדינה לחנות אלקטרוניקה כדאי לקחת רק בעזרת ליווי צמוד של יועצים מנוסים, השאירו פרטים ליצירת קשר באתר והמומחים של מרכז העזרה לעסקים יחזרו אליכם עם הצעה משתלמת!