הלוואה בערבות המדינה לגן ילדים

למעלה מ-15,000 גני ילדים פועלים ברחבי ישראל, הם משרתים מאות אלפי ילדים בטווח הגילים 2-5. יש הבדל משמעותי בעלות גן ילדים פרטי לעומת גני ילדים ציבוריים ומעונות היום של גופים כמו ויצ"ו ונעמת, העלות החודשית לגן ילדים פרטי עשויה להגיע ל-2,500 עד 3,800 ₪ בחודש, בעוד גן מסובסד גובה עלות נמוכה בהרבה, בדרך כלל בהתאמה לגובה המשכורות של ההורים.

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק
פגישת עסקים בנוגע להלוואה בערבות המדינה לגן ילדים

ענף גני הילדים בישראל

ענף גני הילדים בישראל נחשב לרווחי אך בעלי הגנים הפרטיים מתמודדים עם קשיים רבים כמו דרישות והיטלים מצד הרשות המקומית, מיסים גבוהים והוצאות רבות שאינן צפויות במהלך שנת הלימודים. הענף מחולק לגני ילדים ציבוריים, רובם זוכים לסבסוד מהמדינה, ויש גנים פרטיים המשרתים את הציבור הרחב וגובים תעריפים גבוהים בהרבה. בנוסף יש את גני הילדים ומעונות היום של ארגוני נשים כמו ויצ"ו, אלו גנים הזוכים לסבסוד והם גובים תעריפים סבירים והוגנים.

כדאי לדעת כי לא מעט גני ילדים משתייכים למסגרות שונות, למשל גני ילדים הפועלים במסגרת החינוך האנתרופוסופי, גני הפועלים לפי שיטת אדלר, גני ילדים השייכים למגזר החרדי על רבדיו השונים ועוד.

פתיחת עסק בתחום גני הילדים

פתיחת עסק בתחום גני הילדים קורצת לרבים בגלל פוטנציאל הרווח. יחד עם זאת, אחוזי רווחיות גן ילדים נשחקו משמעותית בשנים האחרונות בגלל התחרות, עלויות הביטוחים, היטלים שונים מהרשות המקומית, עלויות השכר ההולכות וגדלות מדי שנה ועוד.

כדי לפתוח עסק חדש יש לגייס מימון לפתיחת גן ילדים, יש מגוון פתרונות מימון לכן כדאי לפנות יועץ מקצועי כדי לקבל החלטה פיננסית ועסקית אחראית ונבונה. בין פתרונות המימון המשתלמים לפתיחת גן ילדים ניתן למנות הלוואה בערבות המדינה לגן ילדים, זו הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית לתקופה של 5 שנים, עם אפשרות לגרייס לחצי שנה.

בניית תוכנית עסקית לגן ילדים

כדי לגייס הלוואה בערבות מדינה לגן ילדים חדש או קיים, ולצורך גיוס אשראי לגן ילדים קיים או חדש, חשוב להכין תוכנית עסקית מסודרת ומקצועית. את התוכנית העסקית לרוב בונים בעזרת יועץ עסקי מנוסה. אם מתכננים לקחת הלוואה מקרנות מדינה יש להכין את התוכנית לפי דרישות נציגי הקרן.

תוכנית עסקית לגן ילדים כוללת סקירת שוק, פרק פיננסי עם תזרים מזומנים וצפי הוצאות והכנסות, בדיקת כדאיות כלכלית, שיווק, מימון ועוד. התוכנית מאפשרת לבדוק מהו פוטנציאל הצמיחה, אחוזי רווחיות ועוד. כמו כן, התוכנית העסקית נחוצה לצורך גיוס הלוואות, היא גם מסייעת ליזמים לקבל החלטות פיננסיות שקולות ובהתאמה למצב העסק ויכולת ההחזר שלו.

כמה עולה לפתוח גן ילדים?

עלות פתיחת גן ילדים עשויה להגיע למאות אלפי שקלים ולמעלה מכך. עלות ההקמה של הגן תלויה בפרמטרים רבים ושונים כגון מיקום הנכס, שכר דירה, שיפוצים, עיצוב, ציוד, ביטוחים, כוח אדם, שיווק וכדומה. באמצעות גיוס אשראי לגן ילדים מקרנות מדינה, היזם יכול להשקיע בעסק החדש ולהקים גן ילדים ייחודי וליהנות מביקוש רב ומאפשרות לגבות תעריף גבוה מהמקובל.

הורים רבים מעדיפים לשלוח את הילדים שלהם לגני ילדים פרטיים המציעים הפעלות מקוריות, שפע פעילויות, צוות מיומן, חצר גדולה ומטופחת ומתקנים רבים ואיכותיים, ההורים מוכנים לשלם יותר כסף כדי לדאוג לחינוך מעולה לילדים הקטנים, וזו הוצאה כבדה במיוחד עבור משפחות רבות בישראל.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת גן ילדים

כדי לגייס הלוואה בערבות מדינה לגן ילדים יש למלא טופס בקשה ולשלוח אותו לגוף המתאם. כלכלן מטעם הגוף המתאם יקבע פגישה אתכם ואם הוא יחליט לאשר את בקשתכם הוא יעביר את התיק לטיפול על ידי הבנק המלווה. בסיום התהליך מתכנסת ועדת האשראי של הקרן לעסקים קטנים ובינוניים ותפקידה לאשר סופית את ההלוואה ולקבוע סכום ותנאים.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לגן ילדים קיים

אם אתם מנהלים גן ילדים פרטי ואתם זקוקים להלוואה, באפשרותכם לקחת הלוואה בנקאית מהבנק שלכם או מכל בנק אחר. יחד עם זאת, כדאי לכם להשוות את התנאים להלוואות חוץ בנקאיות. כיום אפשר לקחת הלוואה חוץ בנקאית לגן ילדים קיים בתנאים טובים, לעיתים כמו תנאי הריבית של הלוואה מהבנק.

הלוואה חוץ בנקאית לא פוגעת באובליגו שלכם בבנק, קל לקבל אותה, זו הלוואה גמישה ומהירה יותר, אך יש להחזיר אותה בזמן.

טיפים לפתיחת גן ילדים

  • חשוב לבחור מיקום מנצח בשכונה עם הרבה ילדים קטנים.
  • כדאי למתג את הגן ולהציע פעילויות מקוריות וייחודיות.
  • מומלץ לקחת הלוואה בערבות המדינה כדי להוזיל את עלויות המימון וליהנות מתנאים משתלמים.

בעזרת המומחים של מרכז העזרה לעסקים תוכלו לקבל הצעות אטרקטיביות להלוואה לגן ילדים חדש או קיים, כמו כן נשמח לסייע לכם לקחת הלוואה בערבות המדינה לגן ילדים פרטי, בתנאים הנוחים והמשתלמים ביותר, ובהתאמה מלאה ליכולת ההחזר ולצרכים הייחודיים שלכם.