הלוואה בערבות המדינה לבית חולים פרטי

בריאות שווה הרבה כסף לכולם, לכן אין זה פלא כי בשנים האחרונות החלו יזמים ואנשי עסקים להקים בתי חולים פרטיים. מערכת הבריאות בישראל נחשבת למתקדמת ולאיכותית ויעילה, היא כוללת את קופות החולים המובילות, תחנות לבריאות המשפחה, מכונים ומרפאות מקצועיות, בתי חולים כלליים בבעלות המדינה וקופות החולים, ולאחרונה גם בתי חולים פרטיים.

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק
מטבעות כסף בערימה לצד עט ומסמכים

אנשי עסקים גילו את הפוטנציאל הקיים ברפואה הפרטית, בית חולים פרטי מקבל מטופלים מהארץ ומחו"ל, ובמקום ניתן לקבל טיפול רפואי מתקדם יותר בהשוואה לבתי החולים הכלליים. בבית חולים פרטי עובדים רופאים בכירים, המטופלים זוכים לשירות מתקדם ואיכותי, לתורים מהירים ולפתרונות מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. עם זאת, כדאי לדעת כי חלק מבתי החולים הפרטיים בארץ נמצאים בבעלות קופות החולים השונות, וגם חברות הביטוח החלו להשקיע בתחום ולהגדיל את אחיזתן בשוק הרפואה הפרטית.

פתיחת עסק בתחום ענף בתי חולים פרטיים בישראל

בריאות שווה הרבה כסף, לכן בשנים האחרונות ניתן לראות יזמים חדשים בתחום הרפואה המשקיעים בהקמת בתי חולים פרטיים. הקמת עסק בתחום מחייבת פתרונות מימון לפתיחת בית חולים פרטי, זו השקעה כבירה בציוד רפואי, במבנה עם תשתיות מתאימות, בגיוס כוח אדם מקצועי ומיומן, בשיווק העסק ועוד.

ישנם אנשי עסקים הזקוקים לפתרונות גיוס אשראי לבית חולים פרטי חדש או קיים, במקרים רבים קבוצת משקיעים מקימה את בית החולים הפרטי בגלל היקפי ההשקעה והסיכון. עם זאת, חשוב לציין כי אחוזי רווחיות בית חולים פרטי הם גבוהים יחסית מאחר וכל אדם מוכן להשקיע ממיטב כספו כדי להיות בריא, ויש גם פוטנציאל עסקי גבוה לטיפול בחולים פרטיים המגיעים מחו"ל, למשל מרוסיה, ממזרח אירופה ועוד.

בניית תוכנית עסקית לבית חולים פרטי

כדי לגייס את ההון הנדרש להקמת בית חולים פרטי או להשקעה בעסק קיים, חשוב לבנות תוכנית עסקית מפורטת על ידי אנשי מקצוע מיומנים. התוכנית העסקית מתווה את דרכו של היזם, היא כוללת סקירת שוק מקיפה, תחרות בענף, פוטנציאל רווח והכנסות, תזרים מזומנים לשנים הראשונות, שיווק, פתרונות מימון, השקעה נדרשת וכדומה.

את התוכנית העסקית מומלץ לבנות בעזרת היועצים המנוסים של מרכז העזרה לעסקים, התוכנית נחוצה גם לצורך גיוס מימון לפתיחת בית חולים פרטי חדש או להשקעה בבית חולים פרטי קיים. כך למשל, כאשר מגישים בקשה כדי לקבל הלוואה בערבות המדינה לבית חולים פרטי יש לצרף תוכנית עסקית מפורטת ומקצועית, ללא התוכנית תתקשו לקבל את האשראי וההלוואות מקרנות ייעודיות של המדינה, ומקרנות אחרות, חלקן בניהול הסוכנות היהודית.

כמה עולה לפתוח בית חולים פרטי

עלות פתיחת בית חולים פרטי משתנה בהתאם לגודל המקום, איכות הציוד ותחומי הפעילות, כמו גם עלויות השכר של הרופאים הבכירים ושאר חברי הצוות. נדרשת השקעה גבוהה העשויה להסתכם בעשרות עד מאות מיליוני שקלים, לכן מקובל להקים את בית החולים הפרטי באמצעות קבוצת משקיעים, לעתים בעזרת גיוס אחת מקופות החולים או חברת ביטוח.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת בית חולים פרטי

גיוס אשראי לבית חולים פרטי באמצעות הלוואה מקרנות מדינה מתחיל בהגשת בקשה מסודרת לגוף המתאם של הקרן. לאחר בדיקת יועץ כלכלי מטעם הגוף המתאם תועבר הבקשה לאחד הבנקים להמשך טיפול, ולאחר מכן ועדת האשראי מחליטה על היקף ההלוואה ותנאיה. הלוואה בערבות המדינה לבית חולים פרטי מותנית בתנאים שונים שעל מגיש הבקשה לעמוד בהם, המדינה מציעה ערבות עד 75% מסכום ההלוואה, לכן היזם נדרש לערבויות בגובה 25% מסך ההלוואה.

כדי לשפר סיכויים לקבלת הלוואה בערבות המדינה לבית חולים פרטי כדאי להיעזר ביועצים המנוסים של מרכז העזרה לעסקים, יועץ מנוסה מכין תוכנית עסקית יחד עם היזם ומלווה אותו לכל אורך ההליך הנדרש לקבלת ההלוואה ומסייע לו גם בגיוס מימון לפתיחת בית חולים פרטי ממקורות נוספים, בהתאם לצורך.

הלוואה בנקאית \ חוץ בנקאית לבית חולים פרטי קיים

יזמים המתכננים להקים בית חולים פרטי או מעוניינים להשקיע בעסק קיים, יכולים לפנות גם לבנקים כדי לגייס את המימון הנדרש עבורם, כמו כן יש אפשרות לקבל הלוואות חוץ בנקאיות אטרקטיביות ונוחות מחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר משרד האוצר.

טיפים לפתיחת בית חולים פרטי

לפתיחת בית חולים פרטי נדרש סכום גבוה ויש לקבל החלטות פיננסיות שקולות ואחראיות. לכן, חשוב לקבל סיוע וליווי צמוד של יועץ פיננסי מנוסה. כמו כן, חשוב להיערך כלכלית לקראת ההשקעה הגבוהה וניתן לגייס חלק מהמימון הנדרש מקרנות בערבות המדינה, באמצעות הלוואות חוץ בנקאיות וכדומה.

השאר פרטיך באתר וצוות המומחים של מרכז העזרה לעסקים יסייע לך גייס את המימון הנחוץ עבורך להקמת בית חולים פרטי או לצורך השקעה בבית חולים פרטי קיים.