קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

הלוואה בערבות המדינה לחברת ייעוץ משכנתאות

ענף הנדל”ן בישראל ממשיך להתפתח במהירות, ולמרות עליות המחירים שמעט נבלמו בתקופה האחרונה, עדיין זוגות צעירים בכל הארץ רוכשים דירות למגורים, חלקם בוחרים בנכסים בתוכנית מחיר למשתכן. כדי לרכוש דירה חדשה או יד 2 רוב הישראלים זקוקים למשכנתא גדולה. זו החלטה פיננסית מחייבת לשנים ארוכות, בדרך כלל לוקחים את ההלוואה לתקופה של 20-25 שנה, לפעמים ל-30 שנה. בתקופת ההלוואה דברים רבים עלולים להשתנות בחיי הלווים, לכן חשוב לבנות תמהיל משכנתא מותאם אישית, רק בעזרת יועץ משכנתאות מנוסה.

חברת ייעוץ משכנתאות

הבנקים בישראל מציעים ייעוץ משכנתא כחלק מהשירות שלהם ללווים, השירות ניתן ללא עלות נוספת. עם זאת, יועץ משכנתא העובד בבנק מייצג את האינטרסים של המעסיק, לכן הוא עשוי במקרים מסוימים להמליץ על מסלולי הלוואות רווחיים יותר עבור הבנק ולא להתאים מסלולי משכנתא הנחשבים למועדפים עבור הלווה.

ענף ייעוץ המשכנתאות בישראל

תחום ייעוץ המשכנתאות בישראל הולך ומתפתח במהירות עצומה, יותר ויותר ישראלים מבינים כי באמצעות ייעוץ מקצועי ופרטי הם יכולים לחסוך עשרות אלפי שקלים ולמעלה מכך, לכן רבים פונים לחברות לייעוץ משכנתא.

התחום יחסית רווי במתחרים, יש בו שחקנים גדולים, בינוניים וקטנים. בתקופה האחרונה נעשים מאמצים להסדיר את ענף ייעוץ המשכנתאות מאחר והשוק פרוץ כיום, ולוקחים בו חלק כ-1,000 יועצים. מדי שנה עסקים חדשים בתחום צצים כמו פטריות אחרי הגשם בגלל פוטנציאל הרווח והדרישה ליועצים מקצועיים ואמינים.

חשוב לזכור כי רכישת דירה נחשבת לעסקה הפיננסית הגדולה והמשמעותית ביותר בחיי רוב הישראלים, אם בונים תמהיל הלוואה ללא ייעוץ ובלי ידע וניסיון, עלולות להיות לכך השפעות מרחיקות לכת עבור הלווים, והבנקים מרוויחים מכך.  כדאי לדעת כי בינואר 2019 הציבור הישראלי לקח משכנתאות בהיקף של 5.14 מיליארד ₪, והמגמה צפויה להימשך גם בחודשים הקרובים.

פתיחת עסק בתחום ייעוץ משכנתאות

תחום הייעוץ למשכנתאות צובר פופולריות בגלל הביקוש הרב ליועצים מקצועיים, הרצון של הלווים לחסוך עלויות ולהימנע מתשלומים מיותרים לבנקים, יוקר המחיה ומסיבות נוספות. כדי לפתוח עסק חדש בתחום זה, יש להשקיע זמן ומחשבה, לבחור מקום למשרד או לעבוד מהבית, לפרסם את העסק ולשווק אותו בכל הערוצים הקיימים, ובעיקר בדיגיטל, ויש להתעדכן על מסלולי משכנתא חדשים ועל שינויים ומגמות בענף הנדל”ן ובמערכת הבנקאות, כמו גם מדיניות הממשלה בנושא.

לכן, פתיחת עסק בתחום ייעוץ משכנתאות נחשבת למשתלמת, אך היזם חייב להשקיע מאמצים רבים וגם לא מעט כסף כדי להצליח ועל מנת ליצור בידול מהמתחרים ולמתג את העסק.

בניית תוכנית עסקית לחברת ייעוץ משכנתאות

כדי לקבל מימון לפתיחת חברת ייעוץ משכנתאות חשוב לבנות תוכנית עסקית, עדיף בעזרת יועץ עסקי מנוסה. התוכנית העסקית כוללת פרקים בנושאי מימון, שיווק, סקירת שוק, תזרים מזומנים ועוד. התוכנית מאפשרת לבדוק כדאיות כלכלית על מנת לקבל החלטות שקולות ונכונות.

כמו כן, התוכנית העסקית נחוצה ליזם כדי לפקח ולבדוק כיצד העסק שלו פועל, לעמוד ביעדים שהוגדרו מראש, לבדוק אחוזי רווחיות חברת ייעוץ משכנתאות, לבחון פתרונות מימון ועלויות גיוס אשראי לחברת ייעוץ משכנתאות ועוד. בנוסף, כל הגופים הפיננסים המציעים הלוואות ליזמים המעוניינים לפתוח חברת ייעוץ משכנתאות דורשים תוכנית עסקית כדי לבחון את היזם ולקבל החלטה האם לאשר או לדחות את בקשתו להלוואה, וכדי להחליט על הסכום והתנאים.

כמה עולה לפתוח חברת ייעוץ משכנתאות?

עלות פתיחת חברת ייעוץ משכנתאות משתנה בהתאם לגורמים כגון מיקום העסק (עלויות שכר דירה, משרד בבית וכדומה), עלויות שיווק ופרסום, שיפוץ המשרד ורכישת ריהוט וציוד משרדי, מספר עובדים בעסק, עלויות מימון ועוד.

כדי לפתוח עסק חדש בתחום הייעוץ ללוקחי משכנתא נדרשת השקעה של עשרות עד מאות אלפי שקלים, ורוב היזמים זקוקים להלוואה נוחה. מימון לפתיחת חברת ייעוץ משכנתאות ניתן לקבל מגופים פיננסיים שונים, ביניהם הבנקים, חברות מימון פרטיות, בתי השקעות, חברות אשראי וקרנות מימון ייעודיות, חלקן בערבות המדינה. אחת האפשרויות הנוחות והמשתלמות ביותר לגיוס אשראי לחברת ייעוץ משכנתאות היא הלוואה מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, ניתן לקבל עד 500,000 ש”ח לצורך הקמת עסק חדש, כאשר המדינה מעמידה ערבות גבוהה לבנק.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת חברת ייעוץ משכנתאות?

כדי לגייס הלוואה נוחה בתנאים אטרקטיביים מקרנות מדינה להקמת חברת ייעוץ משכנתאות יש למלא טופס בקשה ולהגיש אותו יחד עם מסמכים רלוונטיים שונים לאחד משני הגופים המתאמים של הקרן. כלכלן מטעם הגוף המתאם מבצע בדיקה ראשונית של המסמכים ולאחר מכן קובע פגישה עם היזם. אם הגוף המתאם מתרשם לטובה מהיזם ומהתוכנית העסקית שהכין, הוא ימליץ על אישור ההלוואה ויעביר את התיק להמשך טיפול באחד הבנקים המלווים של הקרן, בהתאם לבחירת היזם.

הבנק מבצע את בדיקותיו ואם החליט לאשר את ההלוואה יעבור התיק לוועדת האשראי של הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. ועדת האשראי תחליט סופית האם לאשר או לדחות את הבקשה, אם ההלוואה מאושרת, נציגי ועדת האשראי יקבעו את התנאים ואת סכום ההלוואה.

חשוב לציין כי ניתן לשפר משמעותית את הסיכוי לקבל ההלוואה האטרקטיבית להקמת חברת ייעוץ משכנתאות. לכן, מומלץ לא לוותר על ייעוץ וליווי מקצועי, כמו כן היועץ יכול לסייע ליזם לקבל מימון מקרנות סיוע ומימון נוספות, חלקן פילנתרופיות.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לחברת ייעוץ משכנתאות קיימת

בעלי חברת ייעוץ משכנתאות קיימת הזקוקים להלוואה לצורך השקעה בעסק, התרחבות, שיפוצים במשרד, הון חוזר או כל מטרה אחרת, יכולים לבקש הלוואה בבנק בו מתנהל חשבון העובר ושב של העסק או מבנקים מסחריים אחרים. עם זאת, לחברת ייעוץ משכנתאות קיימת כדאי לבדוק אפשרויות ופתרונות מימון נוספים, עדיף בעזרת יועץ מקצועי ומנוסה שמכיר את הפתרונות הקיימים.

במקרים מסוימים עדיף לקחת הלוואה חוץ בנקאית כיוון שזו לא פוגעת במסגרת האשראי בבנק, וכיום ניתן לקבל תנאים טובים ומשתלמים ממגוון גופים פיננסיים חוץ בנקאיים.

טיפים לפתיחת חברת ייעוץ משכנתאות

  • חשוב לבדוק את השוק והמתחרים כדי לקבל החלטה היכן להקים את העסק.
  • יש לקבוע אסטרטגיית שיווק מנצחת כדי לזכות בחשיפה גבוהה ולהשיג לקוחות חדשים.
  • ניתן להתחיל לעבוד מהבית כדי לחסוך עלויות ולנהל פגישות בבית הלקוח, בבתי קפה וכדומה.
  • אין לוותר על ייעוץ פיננסי ועסקי כדי לקבל החלטות שקולות בנושאי מימון ופיננסים.

היועצים של מרכז העזרה לעסקים עומדים לשירותכם, נשמח לסייע לכם לקבל הלוואה בערבות המדינה לחברת ייעוץ משכנתאות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.