גיוס אשראי לעסקים מבנקים

חלק ניכר מפעילות כל עסק מתנהל מול הבנק. זהו הכוח המניע עבור העסק, הכוח המאפשר קיומן של עסקאות שונות, השקעות וניהול תזרים המזומנים. בהתנהלות בלתי נכונה של העסק עלול הבנק להערים קשיים, במיוחד אם דווקא בזמנים אלו זקוק העסק לגיוס אשראי.

אשה מחזיקה שקים של כסף

כדי לעשות את זה נכון, יש צורך בגורם מיומן ומקצועי, המכיר את המערכת ואת השפה הבנקאית.

איך לבצע גיוס אשראי לעסקים מבנקים באופן האופטימלי ביותר

בעלי עסקים רבים הזקוקים לפתרונות מימוניי לעסק, למשל הגדלת מסגרת האשראי, את עצמם נתקלים בסירוב וחוסר יכולת לקבל מענה הולם, דווקא בשעת הצורך. בנק הוא גוף פיננסי ורווחי המעוניין להשאר כזה. לכן הוא ירצה להקטין את סיכוניו ככל האפשר באמצעות דרישה לערבויות, שעבודים ובטחונות, כל זאת לצד קביעה של עמלות וריביות גבוהות.

מנגד עומד בעל העסק הזקוק לגיוס אשראי ונתון תחת לחץ רב. פעמים רבת אינו מפעיל שיקול דעת ונכנע לתכתיבי הבנקים. במקרה הגרוע יותר, הבנק סרב כליל לבקשתו.

גיוס אשראי לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים מבנקים צריך להתבצע על ידי גורם מקצועי ובאמצעות שיטת עבודה המתבססת על היכרות המערכת הבנקאית והדרך הנכונה לגייס אשראי זה.

הפנייה באמצעות גורם מקצועי כוללת הסבר בהיר ומפורט של צרכי העסק, מציגה את הבטחונות הקיימים, מציגה תחזית עסקית לטווח הקרוב ובעיקר מסבירה כיצד ישפיע האשראי על תפקוד וביצועי העסק.

כשהצגת הבקשה מתנהלת באופן ברור, שקוף, עקבי ומקצועי, הליך גיוס אשראי לעסקים מבנקים הופך למהיר יותר, יעיל יותר ובמחירים אטרקטיביים הרבה יותר מאשר אם הייתם מנסים לגייס את האשראי בעצמכם.

פונים נכון, מקבלים המון

יועצי מרכז העזרה לעסקים הם יוצאי מערכת בנקאית וגופים פיננסיים נוספים. יש להם את ההבנה של מערכת זו, היכרות מעמיקה עימה וקשרים ענפים עם כל הבנקים בארץ. איתם, תוכלו לדעת שגיוס האשראי לעסק שלכם לא רק מצוי בידיים טובות, אלא גם יביא לתוצאות הרצויות לכם, בתנאים הוגנים ויכולת עמידה בהחזרים.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על גיוס אשראי לעסקים מבנקים בדרכים האופטימליות ביותר לעסק שלכם? מלאו את פרטיכם בטופס הממוחשב, כאן באתר וללא כל התחייבות וקבלו יעוץ ומענה מקצועי מטובי המומחים של מרכז העזרה לעסקים.